Dėmesys detalėms ir nepriekaištinga higiena – Šveicarijos gamintojo “LAUFEN” unitazas su apiplovimo funkcija “Cleanet Navia“ sukurtas pagal šiuos svarbiausius principus. Šis modelis puikiai tinka tiems, kurie iki šiol dar nėra turėję unitazo su higieniniu apiplovimu – jis pasižymi nesudėtingu valdymu, klasikiniu dizainu ir nėra apkrautas nereikalingomis funkcijomis. Jo privalumais įsitikinti netruksite, tai – praktiškumas, kruopštus ir kartu švelnus kūno higienos palaikymas, efektyvus valymas.
Toliau – apie pagrindinius “Cleanet Navia” bruožus ir privalumus.

Sukurta ir pagaminta Šveicarijoje
“Cleanet“ unitazai yra bene vieninteliai tokio pobūdžio produktai, suprojektuoti, sukurti ir pagaminti Šveicarijoje. “LAUFEN” partnerė šiame projekte – Šveicarijos technologijų kūrėja ir gamintoja “Noventa”.

Vientisas, kompaktiškas keraminis korpusas
Laiko patikrintas dizainas ir standartiniai matmenys užtikrina, kad „Cleanet Navia“ puikiai įsilies į bet kokį vonios kambario interjerą. Visa įranga paslėpta uždarame keraminiame korpuse, o tai yra produkto švaros palaikymą ir ilgaamžiškumą užtikrinantis veiksnys, nes keramika – viena higieniškiausių medžiagų. Dizaino kompanijos, sukūrusios šį unitazą su apiplovimo funkcija, įkūrėjo Peterio Wirzo žodžiais, “mūsų idealas – formos harmonija, glaudžiai susijusi su paprastumu.“

Intuityvus valdymas sukiojamuoju mygtuku arba programėle
Higienos palaikymas turi būti paprastas! Dėl lengvai pasiekiamo keramikoje integruoto sukiojamojo mygtuko užtikrinamas paprastas ir intuityvus pagrindinių dušo funkcijų valdymas. Naudojant programėlę galimos papildomos funkcijos: vandens temperatūros, šildytuvo darbo režimo keitimas, paslaugų pranešimus ir naudotojo profilio tvarkymas.

LCC paviršiaus apdaila, “rimless” sistema
Dėl “rimless” konstrukcijos, eliminuojančios vandens paskirstymo apvadą, ir keraminio paviršiaus LCC apdailos unitazas „Cleanet Navia“ pasižymi švara ir higieniškumu; jį galima nuvalyti greitai ir kruopščiai. Galinga ir kartu švelni dušo srovė (iki 3,5 l/min.)
Dėl galingos ir plačios vandens srovės “Cleanet Navia“ užtikrina greitą, švelnų ir kruopštų apiplovimą. Optimali vandens srovė – jokių nemalonių pojūčių, komfortas ir švara.

Keičiamas higieniškas purkštukas ir dangtelio žiedas
“Cleanet Navia“ purkštukas kruopščiai nuplaunamas prieš ir po naudojimo. Kai nenaudojamas, jis būna saugiai paslėptas dangtelio žiede, esant poreikiui jį galima nesunkiai pakeisti ar nuvalyti.

Informatyvi LED indikatoriaus lemputė
Unitazo apačioje įrengta nedidelė LED indikatoriaus lemputė naudotojui laiku praneša, kada reikėtų įjungti integruotąją nukalkinimo funkciją, arba perspėja apie gedimą.

Integruotoji nukalkinimo programa
“Cleanet Navia“ komponentus, kuriais teka vanduo, galima be jokių sunkumų reguliariai nukalkinti. Taip palaikomas aukštas higienos lygis ir švara, taip pat pailginamas unitazo tarnavimo laikas.

Iš anksto surinkta, paslėpta LAUFEN montavimo sistema
Dėl laiko patikrintos, saugios, iš anksto surinktos montavimo sistemos šį unitazą sumontuoti galima greitai ir be didelių pastangų.
Nuimama unitazo sėdynė ir dangtis su uždarymo sulėtinimo sistema
Patvari unitazo sėdynė užsidaro tolygiai, iš lėto; ji yra nesunkiai nuimama, kad būtų galima kruopščiai nuvalyti ją ir keraminį paviršių.

Integruota garso izoliacija
Garso izoliacija jau yra integruota į „Cleanet Navia“. Ji slopina unitazo naudojimo ir veikimo garsus, per sieną perduodamus gretimiems kambariams. Ši sistema atitinka išplėstinius garso izoliacijos reikalavimus, taikomus standartų SIA 181 ir DIN 4109, sistemą sertifikavo „Fraunhofer“ institutas. Techninės specifikacijos

  • 220–230 V nominali įtampa, 50/60 Hz
  • Maks. energijos sunaudojimas: 1150 W
  • IPX4 apsaugos lygis
  • Darbinė temperatūra: nuo +5 °C iki +40 °C
  • Vandens srovės slėgis: nuo 0,1 MPa iki 1 MPa
  • Maks. vandens srautas: 3,5 l/min.
  • 7 dušo slėgio pakopos
  • Programėle pasirenkamos 7 dušo temperatūros pakopos
  • Atitinka geriamojo vandens standartą EN 1717
  • Tinka naudoti su „Laufen LIS“ ir įprastomis montavimo sistemos, žr. suderinamumo sąrašą

Praeitas įrašas Sekantis įrašas